ST SPORT SUSPENSIONS
ST SPORT SHOCKS

Zawieszenia obniżające (kity) ST

Oferta zawieszeń obniżających ST, to fantastyczny sposób na znaczne polepszenie właściwości jezdnych auta bez drenowania Twojego portfela. Zawieszenia obniżające ST suspension stosują dwururowe amortyzatory o stałej charakterystyce tłumienia w połączeniu z odpowiednio dobranymi sprężynami gwarantując znacznie bardziej sportową charakterystykę jazdy.

Osiągi i styl

W zależności od marki i modelu, zawieszenia obniżające ST oferują zazwyczaj obniżenie rzędu 20mm zarówno na przedniej jak i na tylnej osi (VW Golf VII GTI), jednak w niektórych modelach możliwe są wartości, aż do 60mm! Prosimy sprawdzić jakie wartości obniżenia dostępne są do Twojego auta przed złożeniem zamówienia.

Idealny setup zawieszenia

Zawieszenia obniżające ST oferują idealnie dobrane sprężyny i amortyzatory gwarantując po montażu najlepsze możliwe prowadzenie. Uprzednio zestrojone amortyzatory nie tylko dobrane są pod konkretne auto, ale również pod określoną wartość obniżenia (na przykład 20mm lub 30mm). Każdy zestaw oferuje odporną na zużycie oraz wysokie ciśnienie obudowę z wysokiej jakości prowadnicą oraz uszczelniaczami mono block gwarantującymi długą żywotność. Po montażu możesz spodziewać się, że Twoje auto będzie prowadziło się znacznie bardziej sportowo, przechyły karoserii będą mniejsze, nie wspominając nawet o bardziej sportowym wyglądzie. Zawieszenia obniżające ST zaprojektowane są tak, aby współpracować z seryjnymi komponentami i budowane są w absolutnie najwyższych standardach.

Jakość OEM

Każde zawieszenie obniżające ST budowane jest tak, aby sprostać standardom stawianym przez niemiecki TÜV, które obejmują szeroką gamę marek. Wśród nich znajdują się niemieckie marki takie jak VW, BMW i Audi jak również mniejsi producenci tacy jak Chrysler i Volvo. Zawieszenia obniżające ST dostępne są łącznie do ponad 30 marek aut.