Sprężyny obniżające ST

ST suspensions z dumą może się pochwalić jedną z najbogatszych ofert sprężyn sportowych do ponad 1000 samochodów. Ponato, sprężyny sportowe ST są jednymi z nielicznych na rynku, które (w połączeniu ze standardowym zawieszeniem) znacząco poprawiają charakterystykę prowadzenia samochodu jak również jego wygląd!

Osiągi i styl dla każdego auta

Wykonane ze stali chromowo-krzemowej w procesie zwijania na zimno, sprężyny sportowe ST pokrywane są kilkoma warstwami ochronnymi gwarantującymi jakość OEM (pierwszego montażu). W rezultacie stają się odporne na różne warunki pogodowe o każdej porze roku.
W zależności od modelu, sprężyny sportowe ST suspension umożliwiają obniżenie auta o ok. 20mm na przodzie i 15mm na tylnej osi. Niektóre modele pozwalają na większe obniżenie – przykładowo do VW Golf MK1 dostępne są sprężyny obniżające oś przednią i tylną o 60mm!
W przeciwieństwie do standardowego zawieszenia, sprężyny sportowe ST obniżają środek ciężkości gwarantując lepsze prowadzenie i większą dynamikę. Co więcej, zmniejsza się dobicie i odbicie co pozwala na bardziej zwinne prowadzenie oraz mniejsze przechyły.

Idealny spring rate dla każdego auta

Charakterystyka sprężyn sportowych ST została dobrana tak, aby idealnie współpracowały z seryjnymi amortyzatorami oferując większą dynamikę prowadzenia oraz poprawę bezpieczeństwa. Waga auta, obciążenie kół oraz wartość obniżenia mają duży wpływ na wartości dobicia i odbicia samochodu, także nie ma tu miejsca na kompromisy. W zależności od wartości obniżenia (na przykład 20mm, 30mm lub 40mm), sprężyny sportowe ST oferują różną charakterystykę harmonijnie współpracującą z seryjnymi amortyzatorami. W skrócie – im większe obniżenie tym większa sztywność.

Duża różnorodność

Sprężyny sportowe ST nie są dostępne wyłącznie do nowych aut takich jak Audi A7 Sportback czy Mercedes-Benz E-Class; także właściciele klasycznych i rzadkich aut takich jak BMW E30 i VW Golf MK1 znajdą w ofercie ST suspension odpowiedni produkt!