Dystanse ST

Dystanse poszerzające ST wykonane są wysokiej jakości aluminium aby uzyskać maksymalną wytrzymałości oraz niską wagę. Każdy dystans przechodzi proces anodowania na kolor czarny lub naturalnego aluminium. Anodowanie powoduje, że dystanse nie ulegają korozji a przy okazji wyjątkowo estetycznie wyglądają. Zamontowane pomiędzy piastę a koło pozwalają na dowolne wysunięcie koła na zewnątrz pojazdu. Dostępne w różnych szerokościach oraz wariantach. Podnoszą stabilność pojazdu i nadają sportowy wygląd.

  • Made in Germany z wysokiej jakości aluminium
  • anodowane na czarno dla perfekcyjnej ochrony antykorozyjnej oraz lepszego wyglądu
  • poprawa właściwości jezdnych za pomocą poszerzonego rozstawu osi
  • dostępne śruby w kolorze czarnym lub srebrnym

System A1

Wersja przykręcana do piasty dla pojazdów, które posiadają śruby mocujące koło. Zestaw ze śrubami, którymi przykręca się dystans do piasty. Koło przykręca się za pomocą oryginalnych śrub do dystansu. Dystanse w wersji A1 posiadają pierścienie centrujące.

Version A1

System A2

Wersja przykręcana do piasty dla pojazdów z oryginalnymi szpilkami radełkowanymi. Zestaw zawiera nakrętki do mocowania dystansu do piasty. Koło mocuje się do dystansu za pomocą oryginalnych nakrętek. Dystanse w wersji A2 posiadają pierścienie centrujące.

Ausführung A2

System D1

Wersja przelotowa bez pierścienia centrującego. Z uwagi na nieduże wartości poszerzenia dla tej wersji dystansów centrowanie w większości przypadków odbywa się na seryjnym pierścieniu centrującym wystającym z piasty. Zestaw nie zawiera śrub mocujących – należy dokupić śruby dłuższe o wartość poszerzenia.

Ausführung D1

System D2

Wersja przelotowa z pierścieniem centrującym wystającym z dystansu. Używane najczęściej przy większych wartościach poszerzenia. Zestaw nie zawiera śrub – należy dokupić śruby dłuższe o wartość poszerzenia.

Ausführung D2

System D3

Wersja przelotowa z pierścieniem centryjącym wystającym z dystansu. Przeznaczone dla pojazdów, w których stosowane są szpilki radełkowane wystające z piasty. Dłuższe (z reguły o wartość poszerzenia) szpilki radełkowane zawarte są w zestawie.

Ausführung D3

System DZ

Wersja przelotowa z dodatkowym elementem przedłużającym seryjne centrowanie. Ten system używany jest w przypadku pojazdów, w których występuje problem z centrowaniem koła. Za pomocą przedłużenia, które znajduje się w zestawie z dystansami, seryjne centrowanie może zostać wydłużone, by idealnie wycentrować koło lub umożliwić zamontowanie szerszego dystansu.

Ausführung DZ-1