Kup indywidualizowany zestaw zawieszenia gwintowanego ST; Opublikuj zdjęcie;
I otrzymaj 80€ zwrotu, pakiet gadżetów ST o wartości 60€,
oraz szansę na zgarnięcie jednej z nagród o łączonej wartości 20 000€

Jak wziąć udział w promocji?

1.Kup indywidualizowany zestaw zawieszenia gwintowanego ST – Wybierz jeden spośród 16 kolorów sprężyn, oraz indywidualny podpis – aż do 25-znaków.

Promocja dotyczy zawieszeń gwintowanych ST z indywidualnym kolorem i tekstem sprężyn zakupionych w dniach od 1.04.2021 do 31.07.2021r.

2. Gdy otrzymasz zamówiony, indywidualny zestaw zawieszenia ST, zrób kreatywne zdjęcie otrzymanego zestawu zawieszenia ST i opublikuj je na swoim profilu Instagram lub Facebook oznaczając je hashtagiem #styourtcontent, oraz profilem marki  ST Suspensions ( https://www.facebook.com/STsuspensionsINT ).

Im bardziej kreatywne zdjęcie, tym większe szanse na wygraną niesamowitych nagród!

3. Wypełnij i prześlij poniższy formularz udziału w promocji, aby otrzymać zwrot w wysokości 80€ oraz pakiet promocyjny marki ST o wartości ponad 60€

Formularz wyślij bezpośrednio do KW Automotive poprzez stronę:

https://www.st-suspensions.net/cash-for-content

( wymagane załączenie faktury zakupu zawieszenia, oraz nr. konta bankowego w celu dokonania zwrotu równowartości 80€)

4. Po weryfikacji przesłanego formularza na podane przez Ciebie dane zostaną przesłane: pakiet promocyjny ST oraz zwrot w wysokości 80€.

Pakiet promocyjny ST zawiera:

 

Z odrobiną szczęścia masz szansę na wygraną dodatkowych nagród!

Nawet 7.500€ za najciekawsze zdjęcie!

Wśród zdjęć na Instagramie i Facebooku zdjęć biorących udział w promocji ST Cash for Content wybierzemy 10 najlepszych / najbardziej interesujących.

Wysiłek się opłaca! – 10 zwycięzców otrzyma nagrody pieniężne*:

  1. miejsce: 7.500€
  2. miejsce: 4.000€
  3. miejsce: 2.500€
  4. miejsce: 1.500€
  5. miejsce: 1.000€
  6. miejsce: 900€
  7. miejsce 800€
  8. miejsce: 700€
  9. miejsce: 600€
  10. miejsce: 500€

*wysokość wygranej zależy od indywidualnych warunków podatkowych w kraju uczestnika promocji i może zostać pomniejszona o należny podatek.

Organizatorem promocji i konkursu Cash for Content ST jest KW Automotive GmbH, właściciel marki ST Suspensions. W konkursie rozważymy wszystkie zdjęcia uczestników promocji spełniające jej warunki opublikowane w serwisach społecznościowych Instagram oraz Facebook, oznaczone hashtagiem #styourcontent. Zdjęcia muszą być zgodne z wymaganiami promocji opisanymi na tej stronie. Rozstrzygnięcie konkunrsu odbędzie się w październiku 2021 roku. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej bezpośrednio przez przedstawicieli marki ST.

FORMULARZ UCZESTNICTWA W PROMOCJI I KONKURSIE: POBIERZ PLIK